współpraca

A tak naprawdę czym się zajmuję, co robię i w czym mogę Ci pomóc?

RESEARCH/BIBLIOGRAFIA

Wyszukuję informacje, odnajduję publikacje, książki i inne materiały. Przygotowuję bibliografie do prac naukowych. Podpowiadam literaturę do artykułów prasowych. Wskazuję miejsca w sieci gdzie odnaleźć przydatne materiały. Raport, analiza, bibliografia, baza linków, konkretne materiały do pracy? Żaden problem.

TEKSTY

Dużo piszę. Zwykle to najpierw research, a potem podsumowanie efektu moich poszukiwań. Tak postała książka „Pionierzy czyli poczet niewiarygodnie pracowitych Polaków” oraz projekt 14 kart „Made in Poland” przygotowanych na Światowe Dni Młodzieży 2016.
D
zielę się swoją wiedzą – tu na blogu oraz na portalu Rynek Informacji. Współtworzyłam e-book „Weryfikacja informacji. Techniki i narzędzia„.

MONITORING BRANŻY

Dobrze jest trzymać rękę na pulsie – wiedzieć co robi konkurencja, co nowego dzieje się na danym rynku, jakie oferty pojawiają się w branży. Ale i czasu coraz mniej, żeby za tym wszystkich nadążyć. Jeśli nie masz czasu śledzić newsów w sieci – ja Ci pomogę, oszczędzisz czas, a ja raz na jakiś czas podeślę Ci same najważniejsze informacje.

SZKOLENIA

Jak pokonać Google i w 5 minut znaleźć to czego się szuka? Jak wyszukiwać szybko i sprawnie? Chętnie dzielę się swoją wiedzą.

Jeśli masz zlecenie, propozycję, pomysł – daj znać.

Marta