OFERTA

BIBLIOGRAFIA

Wyszukuję informacje, odnajduję publikacje, książki i inne materiały. Przygotowuję bibliografie do prac naukowych. Podpowiadam literaturę do artykułów prasowych. Wskazuję miejsca w sieci gdzie odnaleźć przydatne materiały. Bibliografia, baza linków, konkretne materiały do pracy? Żaden problem.

RESEARCH

Przygotowuję raporty i analizy dotyczące rynku, kultury, bądź materiały przydatne do rozmaitych projektów. Dla jednostki samorządowej przygotowałam, np. raport o nowych trendach w projektowaniu przestrzeni międzypokoleniowych i raport o sposobach komunikacji między samorządem a mieszkańcami.

KONSULTACJE 1:1

Szczegóły konsultacji tutaj.

MONITORING BRANŻY

Dobrze jest trzymać rękę na pulsie – wiedzieć co robi konkurencja, co nowego dzieje się na danym rynku, jakie oferty pojawiają się w branży. Ale i czasu coraz mniej, żeby za tym wszystkich nadążyć. Jeśli nie masz czasu śledzić newsów w sieci – ja Ci pomogę, oszczędzisz czas, a ja raz na jakiś czas podeślę Ci same najważniejsze informacje.

SZKOLENIA

Jak pokonać Google i w 5 minut znaleźć to czego się szuka? Jak wyszukiwać szybko i sprawnie? Chętnie dzielę się swoją wiedzą, a żyłka edukacyjna, którą mam w genach, tylko w tym pomaga. Szkoleniowe szlify doskonalę współpracując z Infobrokerska.pl, to tam prowadzę szkolenia tj. Informacja naukowa w internecie i Wyszukiwanie informacji w biznesie.